Kontaktiere uns

Informationszentrum für Investoren und Exporteure DAWG

al. Kasztanowa 3a-5, 53-125 Wrocław, Polen

coie@dawg.pl   +48 71 73 66 311   +48 71 73 66 307

Dominika Rawecka – kierownik działu, ekspert pro-eksport
dominika.rawecka@dawg.pl   +48 784 449 499

Mariusz Sinior – zastępca kierownika działu, ekspert pro-biz
mariusz.sinior@dawg.pl   +48 608 621 200

Celestyna Górczyńska-Owsianko – zastępca kierownika działu
celestyna.gorczynska@dawg.pl   +48 885 883 997

Anna Bardakova – koordynator
anna.bardakova@dawg.pl   +48 784 038 009

Katarzyna Jędrzejczyk-Kuliniak – koordynator
katarzyna.kuliniak@dawg.pl   +48 784 450 545

Beata Matkowska – koordynator
beata.matkowska@dawg.pl   +48 784 450 420

Wojciech Michańcio – koordynator
wojciech.michancio@dawg.pl

Monika Jagielska-Mikłos – marketing, promocja, media
monika.jagielska@dawg.pl   +48 71 608 653 800

X